Обери життя - виберіть чисту воду!

Тести фільтрів для води

Як відомо, вода, що надходить зараз в будинки і квартири не досить якісна. Навіть за нормальної роботи очисних споруд вона майже завжди потребує доочищення. Питна та мінеральна вода, що продається в пляшках, на жаль, теж зазвичай не відповідає нормам якості, а іноді і взагалі не відрізняється від водопровідної. Тому великою популярністю користуються фільтри для очищення води, які зараз існують в широкому асортименті.

Різновиди фільтрів для води

Існує кілька основних різновидів фільтрів для очищення води:

фільтри для води

Результати тестів

Фільтри-глечики є найбільш економічними, мобільними і простими в експлуатації. З недоліків – низька швидкість фільтрації і невеликий ресурс картриджів: при інтенсивному використанні їх доведеться міняти кожні місяць-півтора.

Багатоступеневі фільтри забезпечують більш якісний рівень очищення води. Монтується таке обладнання зазвичай на мийці або під нею. Коштують вони на порядок дорожче глеків, але пропускають більше води і міняти їх потрібно набагато рідше.

Насадки на кран мають невеликі габарити, що дуже зручно. До того ж багато моделей мають перемикачі напрямку води (без фільтрації або з нею). Мінус насадки – її невеликий (два-три місяці) ресурс і мала продуктивність.

В системах зворотного осмосу очищення проводиться на молекулярному рівні: пройти через мембрани можуть тільки молекули води. Таким чином вода очищається дуже ретельно і стає практично дистильованою, однак і корисних елементів в ній теж практично не залишається. Найбільш популярні 5-ступіневі зворотноосмотичні фільтри, що складаються з п'яти картриджів. Перший проводить механічну очистку (видаляє пісок, іржу), другий видаляє хлор, пестициди і покращує органічні властивості води. Третій ступінь очищення допомагає пом'якшити воду і видалити з неї солі жорсткості. Четвертий ступінь – це зворотноосмотична мембрана, і останній, п'ятий – вугільний фільтр, що надає воді кращий смак і усуває неприємні запахи.

чиста питна вода

Висновок

На закінчення хотілося б відзначити, що очищуючі властивості картриджів для очищення згодом погіршуються, тому варто звертати увагу на термін служби, заявлений виробником – згодом вони майже перестають впливати на склад води. До того ж, в старому картриджі можуть накопичуватись шкідливі речовини і мікроби, тому потрібно вчасно їх міняти.

Замовити зворотній дзвінок

Залиште ваші контакти, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

  • Захист від автоматичних повідомлень
    Введіть слово на картинці*
    CAPTCHA
Задати питання

Залиште ваші контакти, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

  • Захист від автоматичних повідомлень
    Введіть слово на картинці*
    CAPTCHA